Space4.0: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Bitlair

kGeen bewerkingssamenvatting
Regel 28: Regel 28:
=== Houtwerkplaats ===
=== Houtwerkplaats ===
[[File:Space4Houtwerkplaats.jpg|right|200px]]
[[File:Space4Houtwerkplaats.jpg|right|200px]]
[[Houtwerkplaats]]
''Hoofdartikel: [[Houtwerkplaats]]''
{{:Houtwerkplaats}}


=== Flexlab ===
=== Flexlab ===

Versie van 23 jan 2026 10:34


Project: Space4.0
Beschrijving Nijverheidsweg-Noord 77
Start 2024-04-17
Contact AK47, Hobbybob, Polyfloyd, nelusthenerd
Status Production

Dit is de huidige space van Bitlair! De opvolger van Space3.0.

Het gehuurde was één grote open ruimte. Hierdoor hadden wij zelf de vrijheid om deze op te delen volgens wat wij de meest optimale indeling vonden voor een Hackerspace. Alle muren, deuren, elektra, verlichting en vloercoating is zelf gebouwd door deelnemers.

Nieuw in deze space

Indeling

De indeling is zorgvuldig bedacht door Bitlair, DJO en EventInfra.

Onze indeling van space 4.0

Hoofdruimte

Hoofdruimte

Houtwerkplaats

Hoofdartikel: Houtwerkplaats

De houtwerkplaats is de grote ruimte voor alle werkzaamheden die veel stof produceren en/of herrie maken. Je vind hier de powertools en elektrische handgereedschappen.


Flexlab

Hoofdartikel: Flexlab

Het Flexlab is de ruimte in Bitlair toegewijd aan CAD/CAM apparatuur. Je vind hier bijvoorbeeld de Lasersnijder en de 3D-printers.

Ook dient het Flexlab als een overflow van de hoofdruimte mocht het daar te druk worden en als locatie voor kleinere workshops.


Metaalwerkplaats

Hoofdartikel: Metaalwerkplaats

De metaalwerkplaats is een aparte ruimte voor het slijpen, vijlen en fresen van metaal.

Helaas is het niet mogelijk om te lassen of te plasmasnijden, daar is de ventilatie te ondermaats voor.


Lounge

Hoofdartikel: Lounge


De Bitlair lounge is een ruimte voor ontspanning, afzondering of gaming. Het is hier mogelijk om even in rust te ontspannen, privé wat te bespreken buiten de Hoofdruimte.


Tour