Projects/Koken: verschil tussen versies
< Projects
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
|- | |- | ||
| Boekenwuurm || €10 | | Boekenwuurm || €10 | ||
|- | |||
| Pieter || €25 | |||
|- | |- | ||
| Jij? || | | Jij? || | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 aug 2016 16:59
| Project Koken | |
|---|---|
| Naam | Koken |
| Beschrijving | freenode/#bitlairkoken. Geïnspireerd door revspace.nl/koken. |
| Website | |
| Start | 2016/08/20 |
| Contact | Stijn, KartoffelKönig |
| Status | Alpha |
Als actief verzet tegen altijd afhaalvoer eten, is het idee om bij Bitlair een klein keukensetje aan te schaffen om zelf te koken.
Als de geïnteresseerden bijvoorbeeld allemaal een tientje (niets vergeleken met de besparing t.o.v. dure bestelnomz) inleggen, kunnen we al snel 95% feature complete zijn. Het eerste doel is €100.
Wie doet mee?
| Naam | Bijdrage |
|---|---|
| Stijn | €10 |
| Sebastius | |
| Kartoffel | €10 |
| Boekenwuurm | €10 |
| Pieter | €25 |
| Jij? |