Events/2019-01-26 Workshop Word Clock: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Rogue (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Bartjan (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 1: Regel 1:
{{Event
{{Event
|name=WordClock
|name=WordClock
|start=2019/01/26 14:00:00  
|start=2019/01/26 02:00:00 PM
|end=2019/01/26 19:00:00  
|end=2019/01/26 07:00:00 PM
|location=Computerweg 20A Amersfoort
|location=Computerweg 20A Amersfoort
}}
}}
=== Woordklok ===
=== Woordklok ===
Regel 30: Regel 28:
|-
|-
|Mery Rojas|| rogue@bitlair.nl||
|Mery Rojas|| rogue@bitlair.nl||
|-
|Bart-Jan Vrielink|| bitlair.nl@vrielink.net||
|-
|-
|Jouw naam || jouw@email ||
|Jouw naam || jouw@email ||
|-
|-
|}
|}

Versie van 27 dec 2018 11:06


WordClock
start 2019/01/26 02:00:00 PM
end 2019/01/26 07:00:00 PM
Location Computerweg 20A Amersfoort
Status

Woordklok

  • Kosten: 45 euro
  • Wie: Jeroen/Linor/MRO
Details

Deze workshop hebben we al 2 keer (volgeboekt) gegeven, en we hebben al weer een aantal verzoeken gehad om dit te herhalen. Dus gaan we weer bij bitlair onze eigen word clocks bouwen. Deze klokken verbinden via WiFi om automatisch de tijd binnen te halen. Daarnaast zijn ze erg eenvoudig te herprogrammeren De code komt natuurlijk weer online beschikbaar.

De nieuwe versie is natuurlijk weer verbeterd met nieuwe electronica, en ook de binnenkant van de klok is dit keer voorgesneden op de lasercutter.

Voor deze workshop is geen voorkennis benodigd, en iedereen gaat met een werkende woordklok naar huis.

Als je deze workshop wilt volgen, voeg dan svp je naam/email toe aan de lijst, of stuur een mail naar workshop@djoamersfoort.nl

Maximum 20 participants.

Naam Email
MRO mro@bitlair.nl
jeroen jeroen@bitlair.nl
linor linor@bitlair.nl
Mery Rojas rogue@bitlair.nl
Bart-Jan Vrielink bitlair.nl@vrielink.net
Jouw naam jouw@email