Events/2017-04-29 WebHacking Workshop: verschil tussen versies
< Events
k WilcoBaanHofman moved page Events/WebHacking Workshop to Events/2017-04-29 WebHacking Workshop |
|||
| Regel 33: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
|Maeddoc || maeddoc@bitlair.nl || | |Maeddoc || maeddoc@bitlair.nl || | ||
|- | |||
|Amy || via wilco@bitlair.nl || | |||
|- | |- | ||
|Jouw naam || jouw@email || | |Jouw naam || jouw@email || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 5 mrt 2017 12:36
| Web Hacking workshop | |
|---|---|
| start | 2017/04/29 14:30:00 |
| end | 2017/04/29 18:00:00 |
| Location | Ariane 24, Amersfoort |
| Status | |
Workshop

Introductie tot Web Hacking; Gebruikmaken van veelgemaakte fouten in webpagina's om toegang tot het achterliggende systeem te verkrijgen. In deze workshop worden de technieken uitgelegd van de kunst achter het uitbuiten van deze fouten.
Wat we behandelen
- SQL injection
- Path Traversal
- Cross Site Scripting (XSS)
- Cross Site Request Forgery (CSRF/XSRF)
Voorkennis
Computervaardigheid is vereist, basis-programmeerkennis helpt enorm.
Kosten
Deze workshop is gratis, maar ook kleine donaties zijn erg welkom!
Inschrijvingen
Het zou kunnen dat er wijzigingen zijn in de planning. Niet-deelnemers moeten hun e-mailadres even achterlaten, zodat we jullie op de hoogte kunnen houden. Maximaal 30 inschrijvingen.
| Naam | ||
| Wilco | wilco@bitlair.nl | |
| Maeddoc | maeddoc@bitlair.nl | |
| Amy | via wilco@bitlair.nl | |
| Jouw naam | jouw@email |