Projects/Koken: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Eightdot (overleg | bijdragen)
Regel 26: Regel 26:
|-
|-
| AK || €10
| AK || €10
|-
| Eightdot || €10
|-
|-
| Stichting Bitlair ||  
| Stichting Bitlair ||  

Versie van 21 aug 2016 10:37


Project Koken
Naam Koken
Beschrijving freenode/#bitlairkoken. Geïnspireerd door revspace.nl/koken.
Website
Start 2016/08/20
Contact Stijn, KartoffelKönig
Status Alpha


Als actief verzet tegen altijd afhaalvoer eten, is het idee om bij Bitlair een klein keukensetje aan te schaffen om zelf te koken. Als de geïnteresseerden bijvoorbeeld allemaal een tientje (niets vergeleken met de besparing t.o.v. dure bestelnomz) inleggen, kunnen we al snel 95% feature complete zijn. Het eerste doel is €100.

Wie doet mee?

Naam Bijdrage
Stijn €10
Sebastius
Kartoffel €10
Boekenwuurm €10
Pieter €25
Juerd €10
AK €10
Eightdot €10
Stichting Bitlair
Jij?