Projects/bitlair merch 2 0: verschil tussen versies
| Regel 269: | Regel 269: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| Dany | |||
| | |||
| | |||
| 1 | |||
| XL | |||
| 2 | |||
| Dames XL | |||
|- | |- | ||
| You? | | You? | ||
Versie van 8 jun 2025 12:37
| Project Bitlair Merch 2.0 | |
|---|---|
| Naam | Bitlair Merch 2.0 |
| Beschrijving | Bitlair merch |
| Website | |
| Start | 2025/01/01 |
| Contact | Nelusthenerd, Aranea, Elena |
| Status | Beta |
Als hackerspace deelnemer is het natuurlijk leuk als je kan laten zien bij welke hackerspace je hoort. En daarvoor is merch nodig. We hebben een vinyl snijder en een warme pers. Dus we kunnen dat gewoon zelf maken!
Design
Het design is uiteraard ook erg belangrijk.
Voorkant
Aan de voorkant hebben we een kleine versie van onze 'glider' die uit de game of life komt. Daaronder is ruimte om de nickname te plaatsen.
Achterkant
Op de achterkant komt het volledige Bitlair logo.
Maten tabel
Hoodie zipped
Kleur: Zwart
| Maat | LxB (CM) |
| S | 67 x 52 |
| M | 70 x 56 |
| L | 73 x 60 |
| XL | 76 x 64 |
| XXL | 79 x 68 |
| 3XL | 81 x 72 |
| 4XL | 83,5 x 76 |
Bron: https://www.primex.nl/fruit-of-the-loom-premium-hooded-sweat-jacket-fruit-of-the-loom-620340
Hoodie
Kleur: Zwart
| Maat | LxB (CM) |
| S | 68 x 53 |
| M | 70,5 x 57 |
| L | 73 x 61 |
| XL | 75,5 x 65 |
| XXL | 78 x 69 |
| 3XL | 80,5 x 73 |
| 4XL | 83,5 x 76 |
Bron: https://www.primex.nl/fruit-of-the-loom-premium-hooded-sweat-fruit-of-the-loom-621520
T-shirt unisex
Kleur: Light Graphite
| Maat | LxB (CM) |
| S | 68 x 46 |
| M | 70,5 x 50 |
| L | 73 x 53.5 |
| XL | 75,5 x 59 |
| XXL | 78 x 64 |
| 3XL | 80,5 x 68.5 |
| 4XL | 83 x 73 |
| 5XL | 85.5 x 77.5 |
Bron: https://www.primex.nl/fruit-of-the-loom-iconic-150-t-fruit-of-the-loom-614300
Tshirt dames
Kleur: Light Graphite
| Maat | LxB (CM) |
| XS | 63.5 x 41.5 |
| S | 64.5 x 44 |
| M | 65.5 x 46.5 |
| L | 66.5 x 49 |
| XL | 67.5 x 51.5 |
| XXL | 68.5 x 54 |
Bestellijst
DEADLINE BESTELLEN IS 13 JUNI
Voorzien van Bitlairlogo voor/achter.
Nickname onder logo is optioneel, verdere "opsmuk" kan door mensen worden toegevoegd op de space, we zijn immers een 'makerspace' space met makers.
| Naam | Hoodie | Zipped Hoodie | Shirt | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aantal | Maat | Aantal | Maat | Aantal | Maat | |
| NelusTheNerd | 1 | XL | 1 | XL | ||
| Elborro | 2 | XXL | 2 | XXL | ||
| Hobbybob | 1 | XL | 1 | XL | ||
| Leklab | 2 | L | ||||
| Dr(G)opper | 1 | L | 1 | M | ||
| Jolo | 1 | S | 1 | Dames M | ||
| ChillMeister | 1 | 5XL | ||||
| matig_intensief | 1 | L | ||||
| elena | 1 | S | ||||
| INJMVO | 2 | 2XL | 3 | 2XL | ||
| Inj# geen nick | 1 | M | ||||
| Jan-Willem | 1 | XXL | ||||
| Dany | 1 | XL | 2 | Dames XL | ||
| You? | ||||||
Experimenten
Omdat we het nog niet eerder hadden gedaan wilde we eerst een experiment doen om te zien hoe het werkt. Daarvoor hebben we de volgende dingen gebruikt:
- Vinyl: https://plotterfolie.nl/shop/product/loklik-flex-oranje/
- Hoodie: https://www.wordans.nl/fruit-of-the-loom-sc270-hoodie-sweatshirt-62-208-0-55681/c20-zwart
- Zipped Hoodie: https://www.wordans.nl/fruit-of-the-loom-sc274-trui-met-capuchon-met-rits-62-034-0-55684/c20-zwart
- Shirt: https://www.wordans.nl/fruit-of-the-loom-sc190-fruit-of-the-loom-zware-katoenen-t-shirt-190g-54324/c20-zwart
We waren vooral benieuwd hoelang hoe goed het vinyl op de hoodie zou blijven zitten.
Resultaten


