Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting Label: Handmatige ongedaanmaking |
||
| (6 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Graag alle vakjes invullen. | Graag alle vakjes invullen. | ||
| Regel 28: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
|HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html | |HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html | ||
|- | |- | ||
|Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||1x||20,33||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot) | |Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||1x||20,33||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot) | ||
| Regel 44: | Regel 20: | ||
|- | |- | ||
|Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | |Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | ||
|- | |||
|Hydraulische pers||polyfloyd||1x||€ 300,-||HBM||https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen | |||
|- | |||
|Proxmark 3||BlackDragon||1x||~ € 40,-||ali||https://nl.aliexpress.com/item/1005006385892144.html | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 5 dec 2025 12:51
Graag alle vakjes invullen.
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|
alles hieronder is binnen!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|