Projects/Zaagtafel fundraiser: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Tjempie (overleg | bijdragen)
k Mijzelf toegevoegd
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 36: Regel 36:
|-
|-
|Tjempie
|Tjempie
|10
|
|
|-
|MRO
|10
|10
|
|
|}
|}

Versie van 25 nov 2017 15:52


Project Zaagtafel Fundraiser
Naam Zaagtafel Fundraiser
Beschrijving Geld verzamelen voor een zaagtafel
Website https://www.megekko.nl/product/0/132558/product/Ferm-TSM1032-Zaagtafel-800-Watt
Start 2017/11/24
Contact Linor
Status Alpha


Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. Mocht je wat willen bijdragen aan de aanschafprijs van 69,- dan wordt dat natuurlijk erg op prijs gesteld.

Wie Hoeveel Betaald
Linor de rest ja
Dimitri 10.00
Tjalling 10.00
Maeddoc 5 Mag van bar
AK47 10d Mag van RevBank
Tjempie 10
MRO 10