Projects/Zaagtafel fundraiser: verschil tussen versies
< Projects
Geen bewerkingssamenvatting |
k Mijzelf toegevoegd |
||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|- | |- | ||
|AK47 | |AK47 | ||
|10d | |||
|Mag van RevBank | |||
|- | |||
|Tjempie | |||
|10 | |10 | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 24 nov 2017 20:25
| Project Zaagtafel Fundraiser | |
|---|---|
| Naam | Zaagtafel Fundraiser |
| Beschrijving | Geld verzamelen voor een zaagtafel |
| Website | https://www.megekko.nl/product/0/132558/product/Ferm-TSM1032-Zaagtafel-800-Watt |
| Start | 2017/11/24 |
| Contact | Linor |
| Status | Alpha |
Om het stofhok in de nieuwe space een beetje op te vullen, en omdat je nooit genoeg powertools kan hebben, heb ik een zaagtafel aangeschaft tijdens de Black Friday deals. Mocht je wat willen bijdragen aan de aanschafprijs van 69,- dan wordt dat natuurlijk erg op prijs gesteld.
| Wie | Hoeveel | Betaald |
|---|---|---|
| Linor | de rest | ja |
| Dimitri | 10.00 | |
| Tjalling | 10.00 | |
| Maeddoc | 5 | Mag van bar |
| AK47 | 10d | Mag van RevBank |
| Tjempie | 10 |