Events/2017-04-29 WebHacking Workshop: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- | |- | ||
|Robin van L || . || | |Robin van L || . || | ||
|- | |||
| Fazz || || | |||
|- | |- | ||
|Jouw naam || jouw@email || | |Jouw naam || jouw@email || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 28 apr 2017 12:49
| Web Hacking workshop | |
|---|---|
| start | 2017/04/29 14:30:00 |
| end | 2017/04/29 18:00:00 |
| Location | Ariane 24, Amersfoort |
| Status | |
Workshop

Introductie tot Web Hacking; Gebruikmaken van veelgemaakte fouten in webpagina's om toegang tot het achterliggende systeem te verkrijgen. In deze workshop worden de technieken uitgelegd van de kunst achter het uitbuiten van deze fouten.
Wat we behandelen
- SQL injection
- Path Traversal
- Cross Site Scripting (XSS)
- Cross Site Request Forgery (CSRF/XSRF)
Voorkennis
Computervaardigheid is vereist, basis-programmeerkennis helpt enorm.
Kosten
Deze workshop is gratis, maar ook kleine donaties zijn erg welkom!
Inschrijvingen
Het zou kunnen dat er wijzigingen zijn in de planning. Niet-deelnemers moeten hun e-mailadres even achterlaten, zodat we jullie op de hoogte kunnen houden. Maximaal 30 inschrijvingen.
| Naam | ||
| Wilco | wilco@bitlair.nl | |
| Maeddoc | maeddoc@bitlair.nl | |
| Amy | via wilco@bitlair.nl | |
| Nemo | **blub** | |
| Robin van L | . | |
| Fazz | ||
| Jouw naam | jouw@email |