Wensenlijst: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geesejuggler (overleg | bijdragen)
Added BambuLab inkoop actie
kGeen bewerkingssamenvatting
 
(13 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
Graag alle vakjes invullen.
Graag alle vakjes invullen.


Regel 5: Regel 6:
|-
|-
|HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html
|HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html
|-
|Decoratieve stickers voor op Bitlair/DJO kasten 55x80cm||polyfloyd||1||45||Drukwerkdeal||https://www.drukwerkdeal.nl/nl/producten/stickers/stickers-vinyl-groot-formaat
|-
|-
|Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||1x||20,33||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot)
|Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||1x||20,33||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot)
Regel 21: Regel 20:
|-
|-
|Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||?
|Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||?
|}
'''BambuLab Black Friday inkoop actie'''
{| border="1" class="wikitable"
! Product !! Variant !! Aanvrager !! Aantal !! Subtotaal !! Link
|-
|-
|Bambu Hotend - A1-serie||0,2 mm roestvrij staal||BlackDragon||1||12,99||https://eu.store.bambulab.com/products/bambu-hotends?variant=49546586128732
|Hydraulische pers||polyfloyd||1x||€ 300,-||HBM||https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen
|-
|Proxmark 3||BlackDragon||1x||~ € 40,-||ali||https://nl.aliexpress.com/item/1005006385892144.html
|-
|-
|Bambu Hotend - A1-serie||0,4 mm gehard staal||BlackDragon||1||12,99||https://eu.store.bambulab.com/products/bambu-hotends?variant=49546586128732
|Stannol TSC305 Lood-vrij soldeertin||BlackDragon||1x||?||?||?
|}
|}





Huidige versie van 12 nov 2025 14:12

Graag alle vakjes invullen.

Omschrijving Aanvrager Aantal Prijs Winkel Link
HDMI to DVI cable Sportgekje >2 5,99 allekabels.nl https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html
Luidspreker kabel 1.50mm2/100m Forseti 1x 20,33 Manax https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 Let op: dit is wel CCA kabel willen we dat ? (eightdot)
aneng an8009 flimpie 10x usd 24,39 ali https://www.aliexpress.com/item/32839539223.html
Samla 11 liter incl deksel flimpie 9x? 2,80 p/s IKEA
10 voudige stekkerdoos per twee tafels Bob 6x 12.95 per stuk kabelshop.nl https://www.kabelshop.nl/Brennenstuhl-Stekkerdoos-10-voudig-Brennenstuhl-3-meter-Schakelaar-1159300010-i5674-t7548.html
Mini Zandstraal polyfloyd 1x €20 bol.com https://www.bol.com/nl/nl/p/vacuum-zandstraalapparaat-fvb-2000/9300000052141764/
Rijstkoker polyfloyd 1x €30 ??? https://www.bol.com/nl/nl/s/?searchtext=rijstkoker
Setje extra bananensnoeren polyfloyd 10x ? ali? ?
Hydraulische pers polyfloyd 1x € 300,- HBM https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen
Proxmark 3 BlackDragon 1x ~ € 40,- ali https://nl.aliexpress.com/item/1005006385892144.html
Stannol TSC305 Lood-vrij soldeertin BlackDragon 1x ? ? ?


alles hieronder is besteld!!

Omschrijving Aanvrager Aantal Prijs Winkel Link

alles hieronder is binnen!!

Omschrijving Aanvrager Aantal Prijs Winkel Link