Projects/bitlair merch 2 0: verschil tussen versies
→Bestellijst: order |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (12 tussenliggende versies door 6 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 56: | Regel 56: | ||
== Bestellijst == | == Bestellijst == | ||
''' | ''' BESTELLING IS GEPLAATST. ''' | ||
Voorzien van Bitlair logo voor/achter. | Voorzien van Bitlair logo voor/achter. | ||
| Regel 108: | Regel 108: | ||
| 1 | | 1 | ||
| XL | | XL | ||
| | | Hobbybob | ||
| 1 | | 1 | ||
| XL | | XL | ||
| | | Hobbybob | ||
|- | |- | ||
| Leklab | | Leklab | ||
| Regel 138: | Regel 138: | ||
| 1 | | 1 | ||
| S | | S | ||
| | | Jolo | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Regel 144: | Regel 144: | ||
| 1 | | 1 | ||
| Dames M | | Dames M | ||
| | | Jolo | ||
|- | |- | ||
| ChillMeister | | ChillMeister | ||
| Regel 164: | Regel 164: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | 1 | ||
| | | L | ||
| | | matig_intensief | ||
|- | |- | ||
| elena | | elena | ||
| Regel 174: | Regel 174: | ||
| 1 | | 1 | ||
| S | | S | ||
| | | Elena | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Regel 288: | Regel 288: | ||
| Shadow Mage | | Shadow Mage | ||
|- | |- | ||
| | | FooBar | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| 1 | |||
| XL | |||
| FooBar | |||
|- | |||
| Stefinator | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 1 | |||
| L | |||
| Stefinator | |||
| 1 | |||
| L | |||
| Stefinator | |||
|- | |||
| jeroen | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| 1 | |||
| XXL | |||
| | |||
| 1 | |||
| XXL | |||
| | |||
|- | |||
| jeroen | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| 1 | |||
| XXL | |||
| Jeroen | |||
|- | |||
| YourName | |||
| #Hoody | |||
| SizeHoody | |||
| TextHoody | |||
| #Zipper | |||
| SizeZipper | |||
| TextZipper | |||
| #Shirt | |||
| SizeShirt | |||
| TextShirt | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 13 jun 2025 11:15
| Project Bitlair Merch 2.0 | |
|---|---|
| Naam | Bitlair Merch 2.0 |
| Beschrijving | Bitlair merch |
| Website | |
| Start | 2025-01-01 |
| Contact | Nelusthenerd, Aranea, Elena |
| Status | Beta |
Als hackerspace deelnemer is het natuurlijk leuk als je kan laten zien bij welke hackerspace je hoort. En daarvoor is merch nodig. We hebben een vinyl snijder en een warme pers. Dus we kunnen dat gewoon zelf maken!
Prijslijst
Hier staan de prijzen voor de merch voor deze eerste batch. Deze prijs is per stuk. Exclusief nickname.
Voor de nickname: prijs per character = 0.06
Voorbeeld: Nelusthenerd = 12 x 0.06 = 0.72
| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | 5XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zipped hoodie | - | 32 | 42 | - | |||||
| Hoodie | - | 22 | 25 | ||||||
| Unisex t-shirt | - | 9 | |||||||
| Dames t-shirt | 8 | - | - | - | |||||
Merch wordt afgerekend via de Revbank.
Bestellijst
BESTELLING IS GEPLAATST.
Voorzien van Bitlair logo voor/achter.
Nickname onder logo is optioneel, en kost daarom extra. Verdere "opsmuk" kan door jezelf worden toegevoegd op de space.
| Revbank Account | Hoodie | Zipped Hoodie | Shirt | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aantal | Maat | Nickname | Aantal | Maat | Nickname | Aantal | Maat | Nickname | |
| NelusTheNerd | 1 | XL | NelusTheNerd | 1 | XL | NelusTheNerd | |||
| Elborro | 2 | XXL | Elborro | 2 | XXL | Elborro | |||
| Hobbybob | 1 | XL | Hobbybob | 1 | XL | Hobbybob | |||
| Leklab | 2 | L | |||||||
| Gopper | 1 | L | Dr(G)opper | 1 | M | Dr(G)opper | |||
| Jolo | 1 | S | Jolo | 1 | Dames M | Jolo | |||
| ChillMeister | 1 | 5XL | |||||||
| matig_intensief | 1 | L | 1 | L | matig_intensief | ||||
| elena | 1 | S | Elena | ||||||
| INJMVO | 2 | 2XL | INJMVO | 3 | 2XL | INJMVO | |||
| INJMVO | 1 | 2XL | 1 | M | |||||
| Jan-Willem | 1 | XXL | |||||||
| Dany | 1 | XL | Dany | 2 | Dames XL | Dany | |||
| Dany | 1 | Dames XL | Dani�lle | ||||||
| Sportgekje | 1 | L | 2 | L | |||||
| AK | 1 | L | AK | 1 | M | AK | 1 | M | AK |
| Peetz0r | 1 | L | Peetz0r | ||||||
| Kuro | 1 | Dames XL | Kuro | ||||||
| Kuro | 1 | Dames XL | Shadow Mage | ||||||
| FooBar | 1 | XL | FooBar | ||||||
| Stefinator | 1 | L | Stefinator | 1 | L | Stefinator | |||
| jeroen | 1 | XXL | 1 | XXL | |||||
| jeroen | 1 | XXL | Jeroen | ||||||
| YourName | #Hoody | SizeHoody | TextHoody | #Zipper | SizeZipper | TextZipper | #Shirt | SizeShirt | TextShirt |
Design
Het design is uiteraard ook erg belangrijk.
Voorkant
Aan de voorkant hebben we een kleine versie van onze 'glider' die uit de game of life komt. Daaronder is ruimte om de nickname te plaatsen.
Afmetingen glider: H 60mm x
Font grootte letters: 71.40pt
Achterkant
Op de achterkant komt het volledige Bitlair logo.
Afmetingen logo: H 60mm x
Maten tabel
Hoodie zipped
Kleur: Zwart
| Maat | LxB (CM) |
| S | 67 x 52 |
| M | 70 x 56 |
| L | 73 x 60 |
| XL | 76 x 64 |
| XXL | 79 x 68 |
| 3XL | 81 x 72 |
| 4XL | 83,5 x 76 |
Bron: https://www.primex.nl/fruit-of-the-loom-premium-hooded-sweat-jacket-fruit-of-the-loom-620340
Hoodie
Kleur: Zwart
| Maat | LxB (CM) |
| S | 68 x 53 |
| M | 70,5 x 57 |
| L | 73 x 61 |
| XL | 75,5 x 65 |
| XXL | 78 x 69 |
| 3XL | 80,5 x 73 |
| 4XL | 83,5 x 76 |
Bron: https://www.primex.nl/fruit-of-the-loom-premium-hooded-sweat-fruit-of-the-loom-621520
T-shirt unisex
Kleur: Light Graphite
| Maat | LxB (CM) |
| S | 68 x 46 |
| M | 70,5 x 50 |
| L | 73 x 53.5 |
| XL | 75,5 x 59 |
| XXL | 78 x 64 |
| 3XL | 80,5 x 68.5 |
| 4XL | 83 x 73 |
| 5XL | 85.5 x 77.5 |
Bron: https://www.primex.nl/fruit-of-the-loom-iconic-150-t-fruit-of-the-loom-614300
Tshirt dames
Kleur: Light Graphite
| Maat | LxB (CM) |
| XS | 63.5 x 41.5 |
| S | 64.5 x 44 |
| M | 65.5 x 46.5 |
| L | 66.5 x 49 |
| XL | 67.5 x 51.5 |
| XXL | 68.5 x 54 |
Experimenten
Omdat we het nog niet eerder hadden gedaan wilde we eerst een experiment doen om te zien hoe het werkt. Daarvoor hebben we de volgende dingen gebruikt:
- Vinyl: https://plotterfolie.nl/shop/product/loklik-flex-oranje/
- Hoodie: https://www.wordans.nl/fruit-of-the-loom-sc270-hoodie-sweatshirt-62-208-0-55681/c20-zwart
- Zipped Hoodie: https://www.wordans.nl/fruit-of-the-loom-sc274-trui-met-capuchon-met-rits-62-034-0-55684/c20-zwart
- Shirt: https://www.wordans.nl/fruit-of-the-loom-sc190-fruit-of-the-loom-zware-katoenen-t-shirt-190g-54324/c20-zwart
We waren vooral benieuwd hoelang hoe goed het vinyl op de hoodie zou blijven zitten.
Resultaten



Conclusie is dat we voor het nieuwe folie hitte setting 8 nodig hebben.