Bestuur: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 6: Regel 6:
| Dimitri Modderman || Voorzitter
| Dimitri Modderman || Voorzitter
|-
|-
| Roel Sengers      || Secretaris
| Jolien Meijer    || Secretaris
|-
|-
| Wilco Baan Hofman || Penningmeester
| Roel Sengers      || Penningmeester
|-
| Wilco Baan Hofman || Algemeen bestuurslid
|-
|-
| Manfred Overmeen  || Algemeen bestuurslid
| Manfred Overmeen  || Algemeen bestuurslid
|-
|-
| Arjan Koopen      || Algemeen bestuurslid
| Arjan Koopen      || Algemeen bestuurslid
|-
| Jolien Meijer    || Algemeen bestuurslid
|}
|}


De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl
De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl

Versie van 2 jan 2023 19:43

Het bestuur van Bitlair bestaat uit:

Naam Functie
Dimitri Modderman Voorzitter
Jolien Meijer Secretaris
Roel Sengers Penningmeester
Wilco Baan Hofman Algemeen bestuurslid
Manfred Overmeen Algemeen bestuurslid
Arjan Koopen Algemeen bestuurslid

De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl