Bestuur: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| Dimitri Modderman || Voorzitter | | Dimitri Modderman || Voorzitter | ||
|- | |- | ||
| | | Jolien Meijer || Secretaris | ||
|- | |- | ||
| Wilco Baan Hofman || | | Roel Sengers || Penningmeester | ||
|- | |||
| Wilco Baan Hofman || Algemeen bestuurslid | |||
|- | |- | ||
| Manfred Overmeen || Algemeen bestuurslid | | Manfred Overmeen || Algemeen bestuurslid | ||
|- | |- | ||
| Arjan Koopen || Algemeen bestuurslid | | Arjan Koopen || Algemeen bestuurslid | ||
|} | |} | ||
De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl | De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl | ||
Versie van 2 jan 2023 19:43
Het bestuur van Bitlair bestaat uit:
| Naam | Functie |
|---|---|
| Dimitri Modderman | Voorzitter |
| Jolien Meijer | Secretaris |
| Roel Sengers | Penningmeester |
| Wilco Baan Hofman | Algemeen bestuurslid |
| Manfred Overmeen | Algemeen bestuurslid |
| Arjan Koopen | Algemeen bestuurslid |
De makkelijkste manier om contact op te nemen met het bestuur is per e-mail: bestuur[at]bitlair.nl