Events/Opening party: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 25: Regel 25:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:AK47    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Nee}} }}
{{MeetingMember|member=User:AK47    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Nee}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:WilcoBaanHofman |aanwezig={{Ja}} (middag) |aankomst=15:00|eten={{Nee}} }}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 24 mei 2011 22:00

Sjabloon:Meeting Openings feest

Foods

  • BBQ (No bad weather problems due to tarp)
    • If you want us to get meat for you put eten on Ja (price around 8 euro's or something like that)

Who

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:Elmo
User:LuckY
User:AK47
User:WilcoBaanHofman
You