Gereedschap/Aanhanger: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Linor (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 3: Regel 3:
|Picture=https://bitlair.nl/fotos/photos/20200926/P1010263.JPG
|Picture=https://bitlair.nl/fotos/photos/20200926/P1010263.JPG
|description=Bitlair aanhanger
|description=Bitlair aanhanger
Sleutel van disselslot in de Bitlair kast.
13-7 aansluiting convertor en licht tester ook in bitlairkast
|Use=Everyone
|Use=Everyone
|Location=Voor de deur
|Location=Voor de deur
|Owner=Bitlair
|Owner=Bitlair
}}
}}
Sleutel van disselslot in de Bitlair kast.  
 
Sleutel van disselslot in de Bitlair kast. Let op! Deze aanhanger heeft geen eigen kenteken, dus je moet zelf voor een witte kentekenplaat zorgen. Je kan deze bijvoorbeeld laten maken bij de Brezan. Er staat een boete van minstens 140 euro op het rijden met een ongeldige plaat (bv. zelfgeschreven karton).
 


== Extras==
== Extras==
* [https://bitlair.nl/fotos/photos/20200926/P1010264.JPG -13-7 aansluiting en verlichting tester] - Bitlair kast
* [https://bitlair.nl/fotos/photos/20200926/P1010264.JPG -13-7 aansluiting en verlichting tester] - Bitlair kast
== Buitenmaten ==
{|class="wikitable"
||Lengte||192
|-
||Breedte||115
|-
||Hoogte||152
|}
Door het frame gaat er nog een aantal centimeter vanaf. De achterklep kan verwijderd worden als langere goederen in verplaatst moeten worden.

Versie van 28 sep 2020 08:45

Tool Aanhanger

Aanhanger

Name Aanhanger
Description Bitlair aanhanger
To use by Everyone
Use cost?
Location Voor de deur
Owner Bitlair

Aanhanger {{#ifexist:https://bitlair.nl/fotos/photos/20200926/P1010263.JPG | https://bitlair.nl/fotos/photos/20200926/P1010263.JPG | File:Tool_Aanhanger_Picture.jpg Tool_Aanhanger_Picture.jpg


Sleutel van disselslot in de Bitlair kast. Let op! Deze aanhanger heeft geen eigen kenteken, dus je moet zelf voor een witte kentekenplaat zorgen. Je kan deze bijvoorbeeld laten maken bij de Brezan. Er staat een boete van minstens 140 euro op het rijden met een ongeldige plaat (bv. zelfgeschreven karton).


Extras

Buitenmaten

Lengte 192
Breedte 115
Hoogte 152

Door het frame gaat er nog een aantal centimeter vanaf. De achterklep kan verwijderd worden als langere goederen in verplaatst moeten worden.