Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 49: | Regel 49: | ||
|- | |- | ||
|Boren 3mm||Sportgekje||5x||0,81||Alie||https://nl.aliexpress.com/item/32974620770.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.e1d4467f4mEiH8&algo_pvid=ab26f43d-ec3e-4ad1-bcea-24130ea3cf19&algo_expid=ab26f43d-ec3e-4ad1-bcea-24130ea3cf19-33&btsid=0b0a3f8115969818577407611e401d&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ | |Boren 3mm||Sportgekje||5x||0,81||Alie||https://nl.aliexpress.com/item/32974620770.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.e1d4467f4mEiH8&algo_pvid=ab26f43d-ec3e-4ad1-bcea-24130ea3cf19&algo_expid=ab26f43d-ec3e-4ad1-bcea-24130ea3cf19-33&btsid=0b0a3f8115969818577407611e401d&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ | ||
|} | | | ||
|- | |||
|- | |||
|- | |||
|PuntBekTang||Sportgekje||2x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang | |||
|-} | |||
Versie van 1 sep 2020 18:47
Graag alle vakjes invullen.