Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|- | |- | ||
|Ijzerzaagjes||Linor||1x||2,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/overige/hbm-10-delige-bi-metaal-zaagbladenset-voor-beugelzaag | |Ijzerzaagjes||Linor||1x||2,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/overige/hbm-10-delige-bi-metaal-zaagbladenset-voor-beugelzaag | ||
|- | |||
|Scharen||Bob||1x||8,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/tangen-en-scharen/silverline-5-delige-scharenset | |||
|} | |} | ||
Versie van 29 jul 2020 19:26
Graag alle vakjes invullen.