Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 43: | Regel 43: | ||
|- | |- | ||
|Klok||Linor||1x||7,99||Ikea||https://www.ikea.com/nl/nl/p/tjalla-wandklok-80357878/ | |Klok||Linor||1x||7,99||Ikea||https://www.ikea.com/nl/nl/p/tjalla-wandklok-80357878/ | ||
|- | |||
|Ijzerzaagjes||Linor||1x||2,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/overige/hbm-10-delige-bi-metaal-zaagbladenset-voor-beugelzaag | |||
|} | |} | ||
Versie van 26 jul 2020 21:03
Graag alle vakjes invullen.