Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 31: | Regel 31: | ||
|- | |- | ||
|PuntBekTang||Sportgekje||2x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang | |PuntBekTang||Sportgekje||2x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang | ||
|- | |||
|- | |||
|Voelermaat (metrisch)||Sportgekje||1x||2,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/meetgereedschappen/hbm-voelermatenset-metrisch-engels | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 19 jul 2020 21:13
Graag alle vakjes invullen.