Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Schuurkurk |
||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- | |- | ||
|Digitale Hoekmeter||Linor||1||23,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/meetgereedschappen/dasqua-professionele-digitale-hoekmeter-180-graden | |Digitale Hoekmeter||Linor||1||23,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/meetgereedschappen/dasqua-professionele-digitale-hoekmeter-180-graden | ||
|- | |||
|Schuurkurk||Bob||3||1,49||Gamma||https://www.gamma.nl/assortiment/gamma-schuurkurk/p/B559832 | |||
|} | |} | ||
Versie van 4 jul 2020 21:08
Graag alle vakjes invullen.
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|---|---|---|---|---|
| HDMI to DVI cable | Sportgekje | >2 | 5,99 | allekabels.nl | https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html |
| Can Crusher | Linor | 2 | 13,04 | Aliexpress | https://www.aliexpress.com/item/4000269227225.html |
| Decoratieve stickers voor op Bitlair/DJO kasten 55x80cm | polyfloyd | 1 | 45 | Drukwerkdeal | https://www.drukwerkdeal.nl/nl/producten/stickers/stickers-vinyl-groot-formaat |
| Digitale Hoekmeter | Linor | 1 | 23,99 | HBM | https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/meetgereedschappen/dasqua-professionele-digitale-hoekmeter-180-graden |
| Schuurkurk | Bob | 3 | 1,49 | Gamma | https://www.gamma.nl/assortiment/gamma-schuurkurk/p/B559832 |