Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|Can Crusher||Linor||2||13,04||Aliexpress||https://www.aliexpress.com/item/4000269227225.html | |Can Crusher||Linor||2||13,04||Aliexpress||https://www.aliexpress.com/item/4000269227225.html | ||
|- | |||
|Decoratieve stickers voor op Bitlair/DJO kasten 55x80cm||polyfloyd||1||45||Drukwerkdeal||https://www.drukwerkdeal.nl/nl/producten/stickers/stickers-vinyl-groot-formaat | |||
|- | |- | ||
| || || || || | | || || || || | ||
Versie van 28 jun 2020 14:44
Graag alle vakjes invullen.
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|---|---|---|---|---|
| HDMI to DVI cable | Sportgekje | >2 | 5,99 | allekabels.nl | https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html |
| Can Crusher | Linor | 2 | 13,04 | Aliexpress | https://www.aliexpress.com/item/4000269227225.html |
| Decoratieve stickers voor op Bitlair/DJO kasten 55x80cm | polyfloyd | 1 | 45 | Drukwerkdeal | https://www.drukwerkdeal.nl/nl/producten/stickers/stickers-vinyl-groot-formaat |