Events/2019-12-31 BitEnNieuw2019: verschil tussen versies
< Events
| Regel 40: | Regel 40: | ||
|- | |- | ||
|Bootsie & Kim || Yes || | |Bootsie & Kim || Yes || | ||
|- | |||
|[[You?]] || || | |[[You?]] || || | ||
|} | |} | ||
Versie van 30 dec 2019 15:27
| Bit & Nieuw 2019 | |
|---|---|
| start | 2019/12/31 06:00:00 PM |
| end | 2020/01/01 04:00:00 AM |
| Location | Bitlair, Computerweg 20A |
| Status | |
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor eten dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee :)
Als je vegatarisch eet of andere voedsel uitdagingen hebt zet dat dan bij opmerkingen ;).
Ik doe mee
| Naam/Nick | Food! | Opmerkingen |
|---|---|---|
| AK47 | Yes | |
| Samantie | Yes | |
| Jolo | Yes | |
| polyfloyd | Yes | |
| Aererus | Yes | |
| Nelusthenerd | Yes | Komt met auto dus drinkt niet |
| Tawaret | Yes | |
| JW | Yes | |
| Gopper | Yes | Ben mee eten en daarna verder (nelus note: Geen noten anders haalt ie 2020 niet) |
| Eightdot | Yes | vertrekt na het eten |
| Liv | Yes | |
| Bootsie & Kim | Yes | |
| You? |