Events/2018-12-31 BitEnNieuw2018: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
|[[User:Jolo|Jolo]] || JAAAAAAAA || | |[[User:Jolo|Jolo]] || JAAAAAAAA || | ||
|- | |||
|[[User:Rickgeex|Rickgeex]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Chocolight|Chocolight]] || JAAAAAAA || | |||
|- | |- | ||
|[[You?]] || || | |[[You?]] || || | ||
|} | |} | ||
Versie van 26 dec 2018 17:54
| Bit & Nieuw 2018 | |
|---|---|
| start | 2018/12/31 06:00:00 PM |
| end | 2019/01/01 04:00:00 AM |
| Location | Bitlair, Computerweg 20A |
| Status | |
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair!
Er wordt op de dag zelf inkopen gedaan voor macaroni dus graag voor die tijd inschrijven als je mee wilt eten :) Daarnaast worden er wat snacks gehaald en heeft Bitlair een bar waar je drinken/snacks kunt kopen maar neem gerust zelf nog snacks en drank mee, moaaaar fooood!
Ik doe mee
| Naam/Nick | Food! | Opmerkingen |
|---|---|---|
| AK47 | JAAAKAAA | |
| Polyfloyd | JAAAAAAAA | |
| Maeddoc | NOOOOOO | |
| Hidde | NOOOOOOO | |
| Samantie | JAAAAAAAA | |
| NelusTheNerd | JAAAAAAAA | |
| Will-J | JAAAAAAAA | |
| MAUD | JAAAAAAAA | |
| Aererus | JAAAAAAAA | |
| Gopper | JAAAAAAAA | |
| ThomasCovenant | JAAAAAAAA | |
| Picoh | JAAAAAAAA | |
| rowan8k | JAAAAAAAA | |
| Jolo | JAAAAAAAA | |
| Rickgeex | JAAAAAAAA | |
| Chocolight | JAAAAAAA | |
| You? |