Events/2011-04-13: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Mrngm (overleg | bijdragen)
koekeloeren
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Regel 25: Regel 25:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:mrngm|aanwezig={{Ja}}|aankomst=20:00|eten={{Nee}} |opmerking=Misschien wat later}}
{{MeetingMember|member=User:mrngm|aanwezig={{Ja}}|aankomst=20:00|eten={{Nee}} |opmerking=Misschien wat later}}
|-
{{MeetingMember|member=User:Elmo|aanwezig={{Ja}}|aankomst=20:00|eten={{Nee}} |opmerking=}}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 13 apr 2011 05:49

Sjabloon:Meeting

Punten op de agenda

  • Bepraten projecten voor HiTB
  • Mogelijk al wat projectjes starten
  • Fondsen werving ;)
  • Plannen openings feest
  • Moar


Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:DipSwitch
User:pluisje
User:mrngm
User:Elmo
You