Events/2011-04-06 First meeting: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Regel 23: Regel 23:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:AK47    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
{{MeetingMember|member=User:AK47    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:Tashiro    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=20:00|eten={{Nee}} }}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 5 apr 2011 19:27

Sjabloon:Meeting Eerste meeting in de space


Details

  • Geen foods aanwezig
  • Eerste rondleiding space
  • Adres

Aanwezig

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:Darion
User:AK47
User:Tashiro
You