Events/2011-03-09: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
DipSwitch (overleg | bijdragen)
Xenomatrix (overleg | bijdragen)
Regel 21: Regel 21:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:DipSwitch|aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Ja}} }}
{{MeetingMember|member=User:DipSwitch|aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:Xenomatrix|aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Dno}} }}
|-
|-
| YOU
| YOU
|}
|}

Versie van 6 mrt 2011 10:26

Sjabloon:Meeting

Vervolgmeeting naar aanleiding van de kickoff-meeting.

Aanwezig

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:AK47
User:Maze
User:DipSwitch
User:Xenomatrix
YOU