Events/2016-12-10 Grote verhuizing: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
X6m (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
X6m (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 11: Regel 11:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
!colspan="8"|Aanwezig
!colspan="8"|Aanwezig
|
|-
|colspan="2"|Name
|colspan="2"|Name
|colspan="2"|Zaterdag
|colspan="2"|Zaterdag
|Butter
|Yogurt
|}
|}

Versie van 20 okt 2016 00:03


Grote verhuizing
start 2016/12/10 09:00:00 AM
end 2016/12/11 16:00:00 PM“2016/12/11 16:00:00 PM” bevat “16” als uurelement dat ongeldig is voor een conventie van 12 uur.
Location Heiligenbergerweg 144b, Amersfoort
Status

https://bitlair.nl/Projects/Verhuizen

Aanwezig
Name Zaterdag