Events/2011-03-09: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Zarya (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 15: Regel 15:
|-  
|-  
{{MeetingMember|member=User:Zarya    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Dno}} }}
{{MeetingMember|member=User:Zarya    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Dno}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:AK47    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=UU:MM|eten={{Dno}} }}
|-
|-
| YOU
| YOU
|}
|}

Versie van 10 feb 2011 21:31

Sjabloon:Meeting

Vervolgmeeting naar aanleiding van de kickoff-meeting.

Aanwezig

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:AK47
YOU