Events/2011-03-09: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
{{MeetingMember|member=User:Zarya |aanwezig={{Ja}} |aankomst=18:30|eten={{Ja}} }} | {{MeetingMember|member=User:Zarya |aanwezig={{Ja}} |aankomst=18:30|eten={{Ja}} }} | ||
|- | |||
| YOU | | YOU | ||
|} | |} | ||
Versie van 10 feb 2011 21:24
Vervolgmeeting naar aanleiding van de kickoff-meeting.
Aanwezig
| Member | Present | Time | Wants food | Comment |
|---|---|---|---|---|
| User:Zarya | ||||
| YOU |