Cyberstickertjes: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Created page with " ''Samenkoop van stickertjes (ca. 25 bij 72 mm) met het ontwerp van https://cyber.equipment/ (CC-BY-NC).'' Het concept: t/m 14 augustus kan iedereen 10 euro (of een veelvoud ..." Β |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
|- | |- | ||
| hobbybob || 1 | | hobbybob || 1 | ||
|- | |||
| FooBar || 1 | |||
|} | |} | ||
Versie van 31 jul 2016 20:05
Samenkoop van stickertjes (ca. 25 bij 72 mm) met het ontwerp van https://cyber.equipment/ (CC-BY-NC).
Het concept: t/m 14 augustus kan iedereen 10 euro (of een veelvoud ervan) pledgen, en met het geld dat bij elkaar gesprokkeld is, bestellen we bij een goedkope leverancier zoveel stickertjes als voor het ingezamelde geld te krijgen is. Vervolgens krijgt iedereen een proportioneel deel van de stickers.
NB: betaling en levering bij Bitlair of RevSpace.
Inschrijflijst:
| Naam | Aantal tientjes |
|---|---|
| Juerd | 1 |
| okkie | 2 |
| hansg | 1 |
| Kartoffel | 1 |
| Sebastius | 1 |
| folkert | 1 |
| boekenwuurm | 1 |
| polyfloyd | 1 |
| Stitch | 1 |
| AK47 | 1 |
| mro | 1 |
| hobbybob | 1 |
| FooBar | 1 |