Events/Kickoff: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Maze (overleg | bijdragen)
Maze (overleg | bijdragen)
Regel 40: Regel 40:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:Tashiro  |aanwezig={{Ja}} |aankomst=19:00|eten={{Ja}} }}
{{MeetingMember|member=User:Tashiro  |aanwezig={{Ja}} |aankomst=19:00|eten={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:Lasert  |aanwezig={{Ja}} |aankomst=19:00|eten={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:VeXocide |aanwezig={{Ja}} |aankomst=19:00|eten={{Ja}} }}
|-
|-
| YOU
| YOU
|}
|}

Versie van 9 feb 2011 10:11

Sjabloon:Meeting

meeting om eens door te spreken wat te doen wat te gaan doen en hoe we het gaan doen

Eten is mogelijk zet het effe achter je naam

  • Meeting starts @ 20:00
  • Maximum of 10 people due to space problems.
  • Foods == Pizza

Punten van de vergadering/meeting

Aanwezig

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:pluisje
User:Maze
User:Dipswitch
User:WilcoBaanHofman
User:Tashiro
User:Lasert
User:VeXocide
YOU