Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
proxmark 3 :) |
||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
|- | |- | ||
|Hydraulische pers||polyfloyd||1x||€ 300,-||HBM||https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen | |Hydraulische pers||polyfloyd||1x||€ 300,-||HBM||https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen | ||
|- | |||
|Proxmark 3||BlackDragon||1x||~ € 40,-||ali||https://nl.aliexpress.com/item/1005006385892144.html | |||
|} | |} | ||
Versie van 24 sep 2025 12:25
Graag alle vakjes invullen.
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|
alles hieronder is binnen!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|