Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 22: | Regel 22: | ||
|- | |- | ||
|Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | |Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | ||
|- | |||
|Hydraulische pers|polyfloyd|1x|€ 300,-|HBM|https://www.hbm-machines.com/de/p/hbm-werkstattpresse-10-tonnen | |||
|} | |} | ||
Versie van 29 dec 2024 19:51
Graag alle vakjes invullen.
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|
alles hieronder is binnen!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|