IkLegEenTientjeIn: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 29: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
| Maeddoc || € 100 | | Maeddoc || € 100 | ||
|- | |||
| Dany || € 42 | |||
|- | |- | ||
| Jij ook? || € ??? | | Jij ook? || € ??? | ||
|} | |} | ||
Versie van 16 jun 2024 17:37
Ik Leg Een Tientje In, pagina voor crowdfunding voor de space.
Bambu 3D-printer
Bambulab heeft tot 5 juli een actie waarmee hun printers afgeprijsd zijn. De P1S inclusief filamentwisselaar kost 860 euro, de X1C kost 1370 euro.
Deze printers zijn erg makkelijk in gebruik, razendsnel en leveren een uitstekend resultaat. Bitlair moet vanwege de verhuizing even een hand op de knip houden, vandaar deze crowdfunding.
Info, om je te verleiden:
- https://eu.store.bambulab.com/en-nl/products/x1-carbon-combo
- https://eu.store.bambulab.com/en-nl/products/p1s
De printer die gekocht wordt is afhankelijk van hoeveel geld er vóór 5 juli wordt ingezameld. Het doel is de X1C met filamentwisselaar
| Wie | Inleg |
|---|---|
| polyfloyd | € 200 |
| JWRM22 | € 100 |
| Geesejuggler | € 200 |
| AK | € 42 |
| Hobbybob | € 42 |
| BlackDragon | € 50 |
| Maeddoc | € 100 |
| Dany | € 42 |
| Jij ook? | € ??? |