Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting Label: Teruggedraaid |
||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
|- | |- | ||
|Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | |Setje extra bananensnoeren||polyfloyd||10x||?||ali?||? | ||
|- | |||
|Tacker||polyfloyd||1x||€15||HBM (duh)||https://www.hbm-machines.com/nl/p/hbmm-professionele-stalen-handtacker-nietmachine-inclusief-1000-nietjes | |||
|} | |} | ||
Versie van 27 mei 2024 22:14
Graag alle vakjes invullen.
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|
alles hieronder is binnen!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|