Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 19: | Regel 19: | ||
|- | |- | ||
|Bambu X1 Carbon+AMS||polyfloyd||1x||€1500||bambulab.com||https://eu.store.bambulab.com/en-nl/products/x1-carbon-combo | |Bambu X1 Carbon+AMS||polyfloyd||1x||€1500||bambulab.com||https://eu.store.bambulab.com/en-nl/products/x1-carbon-combo | ||
|- | |||
|Rijstkoker||polyfloyd||1x||€30||???||https://www.bol.com/nl/nl/s/?searchtext=rijstkoker | |||
|} | |} | ||
Versie van 27 mei 2024 22:00
Graag alle vakjes invullen.
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|
alles hieronder is binnen!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|