Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|- | |- | ||
|Mini Zandstraal||polyfloyd||1x||€20||bol.com||https://www.bol.com/nl/nl/p/vacuum-zandstraalapparaat-fvb-2000/9300000052141764/ | |Mini Zandstraal||polyfloyd||1x||€20||bol.com||https://www.bol.com/nl/nl/p/vacuum-zandstraalapparaat-fvb-2000/9300000052141764/ | ||
|- | |||
|Bambu X1 Carbon+AMS||polyfloyd||1x||€1500||bambulab.com||https://eu.store.bambulab.com/en-nl/products/x1-carbon-combo | |||
|} | |} | ||
Versie van 27 mei 2024 19:49
Graag alle vakjes invullen.
alles hieronder is besteld!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|
alles hieronder is binnen!!
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|