Events/PluisVerjaardag: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Pluisje (overleg | bijdragen)
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Meeting |datum=2011/07/30 |start=2011/07/30 15:00:00 |end=2011/07/30 23:59:59 |locatie=Bitlair }} == Wat == 30 juli is pluisje weer eens jarig, en aangezien we n...'
 
Zarya (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 20: Regel 20:
|-  
|-  
{{MeetingMember|member=User:pluisje|aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
{{MeetingMember|member=User:pluisje|aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:zarya|aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Ja}} }}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 15 jun 2011 08:07

Sjabloon:Meeting

Wat

30 juli is pluisje weer eens jarig, en aangezien we nu een space hebben is het vast nuttig om dat daar te vieren met BBQ en bonfires en meer van dat soort meuk. Neem vooral booze en bbqspul en meisjes e.d. mee :)

Waarom

Omdat het kan, en bbq.

Wie

Member Present Time Wants food Comment
User:pluisje
User:zarya
You