Events/Opening party: verschil tussen versies

Uit Hackerspace Amersfoort
Naar navigatie springen Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 21: Regel 21:
|-
|-
{{MeetingMember|member=User:LuckY    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Nee}} }}
{{MeetingMember|member=User:LuckY    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Nee}} }}
|-
{{MeetingMember|member=User:AK47    |aanwezig={{Ja}} |aankomst=15:00|eten={{Nee}} }}
|-
|-
| You
| You
|}
|}

Versie van 24 mei 2011 20:00

Sjabloon:Meeting Openings feest

  • moar info needed


Wie

Member Present Time Wants food Comment
User:Zarya
User:Elmo
User:LuckY
User:AK47
You