Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 49: | Regel 49: | ||
|- | |- | ||
|Soldeertin 0.5mm||Linor||?||? | |Soldeertin 0.5mm||Linor||?||? | ||
|- | |||
|Luidspreker kabel 1.50mm2/100m||Forseti||Manax||https://www.amazon.nl/MANAX-SC22075-volumeregelkabel-box-kabel-audiokabel-dp-B07CXY4P74/dp/B07CXZKCGK/ref=dp_ob_title_ce?th=1 | |||
|- | |- | ||
| |||||||||| | | |||||||||| | ||
Versie van 1 nov 2020 17:11
Graag alle vakjes invullen.