Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 55: | Regel 55: | ||
||||||||||| | ||||||||||| | ||
|} | |} | ||
{| | {| | ||
|alles hieronder is besteld!!|||||||||| | |alles hieronder is besteld!!|||||||||| | ||
|- | |||
|} | |||
{| | |||
|alles hieronder is binnen!!|||||||||| | |||
|- | |- | ||
|PuntBekTang||Sportgekje||2x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang | |PuntBekTang||Sportgekje||2x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang | ||
| Regel 70: | Regel 73: | ||
||||||||||| | ||||||||||| | ||
|- | |- | ||
|} | |||
Versie van 15 sep 2020 18:55
Graag alle vakjes invullen.
| alles hieronder is besteld!! |
| alles hieronder is binnen!! | |||||
| PuntBekTang | Sportgekje | 2x | 9,99 | HBM | https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang |
| Ijzerzaagjes | Linor | 1x | 2,99 | HBM | https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/overige/hbm-10-delige-bi-metaal-zaagbladenset-voor-beugelzaag |
| Voelermaat (metrisch) | Sportgekje | 1x | 2,99 | HBM | https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/meetgereedschappen/hbm-voelermatenset-metrisch-engels |
| Scharen | Bob | 1x | 8,99 | HBM | https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/tangen-en-scharen/silverline-5-delige-scharenset |