Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 30: | Regel 30: | ||
|Klittenband voor kabels||Bob||1x 100||3,95||AliExpress||https://www.aliexpress.com/item/32881678174.html | |Klittenband voor kabels||Bob||1x 100||3,95||AliExpress||https://www.aliexpress.com/item/32881678174.html | ||
|- | |- | ||
|Verzinkboren||Sportgekje||1x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/boren-en-borensetsgereed/borencassettes/hbm-6-delige-hss-tin-verzinkfrezenset | |Verzinkboren||Sportgekje||1x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/boren-en-borensetsgereed/borencassettes/hbm-6-delige-hss-tin-verzinkfrezenset | ||
|- | |- | ||
| Regel 44: | Regel 41: | ||
|Klok||Linor||1x||7,99||Ikea||https://www.ikea.com/nl/nl/p/tjalla-wandklok-80357878/ | |Klok||Linor||1x||7,99||Ikea||https://www.ikea.com/nl/nl/p/tjalla-wandklok-80357878/ | ||
|- | |- | ||
|Scharen||Bob||1x||8,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/tangen-en-scharen/silverline-5-delige-scharenset | |Scharen||Bob||1x||8,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/tangen-en-scharen/silverline-5-delige-scharenset | ||
|- | |- | ||
| Regel 56: | Regel 52: | ||
|- | |- | ||
|PuntBekTang||Sportgekje||2x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang | |PuntBekTang||Sportgekje||2x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang | ||
|-} | |- | ||
|Ijzerzaagjes||Linor||1x||2,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/overige/hbm-10-delige-bi-metaal-zaagbladenset-voor-beugelzaag | |||
|- | |||
|Voelermaat (metrisch)||Sportgekje||1x||2,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/gereedschap-en-toebehoren/meetgereedschappen/hbm-voelermatenset-metrisch-engels | |||
|- | |||
} | |||
Versie van 1 sep 2020 19:03
Graag alle vakjes invullen.
}