Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 41: | Regel 41: | ||
|- | |- | ||
|Lijstenspanner Stanley||Hobbybob||1x||22,30||Baptist||https://www.baptist.nl/houtbewerkers/klemmen-en-lijmen/lijstenklemmen/stanley-lijstenspanner-4-5-meter | |Lijstenspanner Stanley||Hobbybob||1x||22,30||Baptist||https://www.baptist.nl/houtbewerkers/klemmen-en-lijmen/lijstenklemmen/stanley-lijstenspanner-4-5-meter | ||
|- | |||
|Klok||Linor||1x||7,99||Ikea||https://www.ikea.com/nl/nl/p/tjalla-wandklok-80357878/ | |||
|} | |} | ||
Versie van 26 jul 2020 11:42
Graag alle vakjes invullen.