Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 29: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
|Klittenband voor kabels||Bob||1x 100||3,95||AliExpress||https://www.aliexpress.com/item/32881678174.html | |Klittenband voor kabels||Bob||1x 100||3,95||AliExpress||https://www.aliexpress.com/item/32881678174.html | ||
|- | |||
|PuntBekTang||Sportgekje||2x||9,99||HBM||https://www.hbm-machines.com/producten/aok-professioneel-gereedschap/aok-professionele-tangen/hbm-aok-160-mm-professionele-puntbektang | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 19 jul 2020 12:57
Graag alle vakjes invullen.