Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
|- | |- | ||
|Superglue Accelerator Refill||Linor||1||11,60||Hobbyking||https://hobbyking.com/nl_nl/insta-set-ca-accelerator-8-oz.html | |Superglue Accelerator Refill||Linor||1||11,60||Hobbyking||https://hobbyking.com/nl_nl/insta-set-ca-accelerator-8-oz.html | ||
|- | |||
|Aansluitdraad LiFY, 0.25mm2 Rood||Linor||1||15,28||Conrad||https://www.conrad.nl/p/tru-components-1567810-draad-lify-1-x-025-mm-rood-100-m-1567810 | |||
|- | |||
|Aansluitdraad LiFY, 0.25mm2 Zwart||Linor||1||15,28||Conrad||https://www.conrad.nl/p/tru-components-1567809-draad-lify-1-x-025-mm-zwart-100-m-1567809 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 6 jul 2020 09:04
Graag alle vakjes invullen.