Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Schuurkurk |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 13: | Regel 13: | ||
|- | |- | ||
|Schuurkurk||Bob||3||1,49||Gamma||https://www.gamma.nl/assortiment/gamma-schuurkurk/p/B559832 | |Schuurkurk||Bob||3||1,49||Gamma||https://www.gamma.nl/assortiment/gamma-schuurkurk/p/B559832 | ||
|- | |||
|Superglue Medium||Linor||2||2,50||Hobbyking||https://hobbyking.com/nl_nl/hobbyking-super-glue-ca-50g-1-7oz-medium.html | |||
|- | |||
|Superglue Dik||Linor||2||2,50||Hobbyking||https://hobbyking.com/nl_nl/hobbyking-super-glue-ca-50g-1-7oz-thick.html | |||
|- | |||
|Superglue Dun||Linor||2||2,55||Hobbyking||https://hobbyking.com/nl_nl/hobbyking-super-glue-ca-50g-1-7oz-super-thin.html | |||
|- | |||
|Superglue Accelerator||Linor||1||5,04||Hobbyking||https://hobbyking.com/nl_nl/insta-set-ca-accelerator-2-oz.html | |||
|- | |||
|Superglue Accelerator Refill||Linor||1||11,60||Hobbyking||https://hobbyking.com/nl_nl/insta-set-ca-accelerator-8-oz.html | |||
|} | |} | ||
Versie van 6 jul 2020 09:00
Graag alle vakjes invullen.