Wensenlijst: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
|HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html | |HDMI to DVI cable||Sportgekje||>2||5,99||allekabels.nl||https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html | ||
|- | |||
|Can Crusher||Linor||2||13,04||Aliexpress||https://www.aliexpress.com/item/4000269227225.html | |||
|- | |- | ||
| || || || || | | || || || || | ||
Versie van 28 jun 2020 13:07
Graag alle vakjes invullen.
| Omschrijving | Aanvrager | Aantal | Prijs | Winkel | Link |
|---|---|---|---|---|---|
| HDMI to DVI cable | Sportgekje | >2 | 5,99 | allekabels.nl | https://www.allekabels.nl/dvi-kabel/1794/1281056/hdmi-dvi-kabel.html |
| Can Crusher | Linor | 2 | 13,04 | Aliexpress | https://www.aliexpress.com/item/4000269227225.html |