Events/2018-12-31 BitEnNieuw2018: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
Sommigen van ons doen wat inkopen de 23e en kopen in voor het aantal wat er dan op de lijst staat. Er word macaroni gemaakt, dus als je even een '''ja of een nee achter je naam wil zetten weten we hoeveel er mee eten'''. Voor de rest halen we wat snacks, de rest moet je zelf voor zorgen! | Sommigen van ons doen wat inkopen de 23e en kopen in voor het aantal wat er dan op de lijst staat. Er word macaroni gemaakt, dus als je even een '''ja of een nee achter je naam wil zetten weten we hoeveel er mee eten'''. Voor de rest halen we wat snacks, de rest moet je zelf voor zorgen! | ||
== | == Ik doe mee == | ||
[[ | {| border="1" class="wikitable sortable" style="border:50px inset rgba(255,0,255,0.4); box-shadow: 0 0 0 20px rgba(255,0, 255,0.2); font-family: 'Comic Sans MS'; color: magenta; transform: rotate(-2deg);" | ||
|- style="text-decoration: blink;" | |||
! Naam/Nick !! Food! !! Opmerkingen | |||
|- | |||
|[[User:AK47|AK47]] || JAAAKAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Polyfloyd|Polyfloyd]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Maeddoc|Maeddoc]] || NOOOOOO || | |||
|- | |||
|[[User:Hidde|Hidde]] || NOOOOOOO || | |||
|- | |||
|[[User:Samantie|Samantie]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:NelusTheNerd|NelusTheNerd]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Will-J|Will-J]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Maud|MAUD]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Aererus|Aererus]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Gopper|Gopper]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:ThomasCovenant|ThomasCovenant]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Picoh|Picoh]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:rowan8k|rowan8k]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[User:Jolo|Jolo]] || JAAAAAAAA || | |||
|- | |||
|[[You?]] || || | |||
|} | |||
Versie van 23 dec 2018 13:23
| Bit & Nieuw 2018 | |
|---|---|
| start | 2018/12/31 06:00:00 PM |
| end | 2019/01/01 04:00:00 AM |
| Location | Bitlair, Computerweg 20A |
| Status | |
Oud & Nieuw feestje bij Bitlair :)
Sommigen van ons doen wat inkopen de 23e en kopen in voor het aantal wat er dan op de lijst staat. Er word macaroni gemaakt, dus als je even een ja of een nee achter je naam wil zetten weten we hoeveel er mee eten. Voor de rest halen we wat snacks, de rest moet je zelf voor zorgen!
Ik doe mee
| Naam/Nick | Food! | Opmerkingen |
|---|---|---|
| AK47 | JAAAKAAA | |
| Polyfloyd | JAAAAAAAA | |
| Maeddoc | NOOOOOO | |
| Hidde | NOOOOOOO | |
| Samantie | JAAAAAAAA | |
| NelusTheNerd | JAAAAAAAA | |
| Will-J | JAAAAAAAA | |
| MAUD | JAAAAAAAA | |
| Aererus | JAAAAAAAA | |
| Gopper | JAAAAAAAA | |
| ThomasCovenant | JAAAAAAAA | |
| Picoh | JAAAAAAAA | |
| rowan8k | JAAAAAAAA | |
| Jolo | JAAAAAAAA | |
| You? |