Gereedschap/Lintzaag: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
k Linor moved page Tools/Lintzaag to Gereedschap/Lintzaag |
Specs |
||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
|Owner=Linor | |Owner=Linor | ||
}} | }} | ||
===Technische gegevens=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|Type ||HBM 250 Profi Houtlintzaagmachine | |||
|- | |||
|Motorvermogen ||375 Watt. | |||
|- | |||
|Afmetingen van het zaaglint ||1826 mm. | |||
|- | |||
|Snelheid van het zaaglint ||690 M/min. | |||
|- | |||
|Maximale zaaghoogte ||150 mm. | |||
|- | |||
|Uitlading ||245 mm. | |||
|- | |||
|Afmetingen van de werktafel ||360 x 320 mm. | |||
|- | |||
|Diameter van de zaagwielen ||250 mm. | |||
|- | |||
|Tafel kantelbaar ||45 Graden. | |||
|} | |||
Versie van 27 jan 2018 11:12
| Tool Lintzaag | |
|---|---|
| Name | Lintzaag |
| Description | Lintzaag |
| To use by | Everyone |
| Use cost? | |
| Location | Stofhok |
| Owner | Linor |
Lintzaag
{{#ifexist: | |
Tool_Lintzaag_Picture.jpg
Technische gegevens
| Type | HBM 250 Profi Houtlintzaagmachine |
| Motorvermogen | 375 Watt. |
| Afmetingen van het zaaglint | 1826 mm. |
| Snelheid van het zaaglint | 690 M/min. |
| Maximale zaaghoogte | 150 mm. |
| Uitlading | 245 mm. |
| Afmetingen van de werktafel | 360 x 320 mm. |
| Diameter van de zaagwielen | 250 mm. |
| Tafel kantelbaar | 45 Graden. |