Events/2017-07-01 Word clock workshop: verschil tussen versies
< Events
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
|- | |- | ||
|Rogue || rogue@bitlair.nl || | |Rogue || rogue@bitlair.nl || | ||
|- | |||
|WinSCaP || spam_mij_20170701@lachi.nl || | |||
|- | |- | ||
|Jouw naam || jouw@email || | |Jouw naam || jouw@email || | ||
|- | |- | ||
Versie van 2 jun 2017 09:26
| Word clock workshop | |
|---|---|
| start | 2017/07/01 02:00:00 PM |
| end | 2017/07/01 08:00:00 PM |
| Location | Ariane 24 Amersfoort |
| Status | |
Geïnteresseerden
Er is nog geen datum vastgesteld, Schrijf je hier vast als je interesse hebt . Niet-deelnemers moeten hun e-mailadres even achterlaten, zodat we jullie op de hoogte kunnen houden. Maximaal 30 inschrijvingen.
| Naam | ||
| Annemarie Jansen | <info@mkb-administraties.nl> | |
| Rogue | rogue@bitlair.nl | |
| WinSCaP | spam_mij_20170701@lachi.nl | |
| Jouw naam | jouw@email |